Strona internetowa za 99 zł netto!

Tak, jak do prowadzenia warzywniaka potrzebny jest samochoód dostawczy, a nie Ferrari, tak w małym biznesie wystarczająca jest tania i prosta strona www, zamiast skomplikowanej witryny za wiele tysięcy złotych.

Poniżej przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące tego, co dokładnie od nas otrzymasz w ramach abonamentu za 99 zł netto (121,77 zł brutto) rocznie.

Stworzenie indywidualnego szablonu graficznego

Aby być w stanie świadczyć usługę w tak dobrej cenie, wszystkie nasze szablony mają taki sam układ (widoczny na przykładach poniżej). Pomimo tego, dla każdej strony tworzymy indywidualny projekt graficzny, na który składa się odpowiednie tło, nagłówek oraz zmiany kolorystyczne pasujące do branży i wytycznych klienta.

System samodzielnego zarządzania stroną

Specjalnie dla naszych klientów, stworzyliśmy system zarządzania stroną, z którym poradzą sobie nawet osoby nie mające na co dzień styczności z komputerami. Aby przetestować go w praktyce zachęcamy do założenia konta na bezpłatny okres testowy. W naszym systemie możesz między innymi:

  • Stworzyć nielimitowaną liczbę podstron i zapełnić je treścią i zdjęciami.
  • Stworzyć nielimitowaną liczbę albumów zdjęciowych i umieścić w nich fotografie wraz z opisami.
  • Zarządzać kolejnością pozycji w menu strony oraz zawartością przestrzeni pod menu.
  • Zdecydować czy strona główna ma zawierać informacje statyczne czy system aktualności.

Na życzenie klienta umieszczamy na stronie przesłane do nas treści (do 10 podstron) i zdjęcia (do 50 zdjęć) w ramach stworzenia strony. Późniejszych aktualizacji należy dokonywać we włanym zakresie korzystając z panelu zarządzania stroną.

Utrzymanie strony na niezawodnych serwerach

Nawiązując z nami współpracę, nie musisz się martwić o utrzymanie swojej strony na serwerze - usługa ta zawarta jest już w abonamencie rocznym. Strony naszych klientów utrzymywane są na serwerach firmy KEI - w naszej opinii najlepszej firmy hostingowej w kraju.

Darmowa domena internetowa lub podpięcie własnej

Domyślnie każdy klient otrzymuje od nas za darmo adres w domenie *.sdn.pl na przykład: www.TwojaNazwa.sdn.pl.
Jeśli posiadasz już swoją domenę (zakupioną w innej firmie), możesz przekierować ją na nasze serwery tak, aby Twoja strona się pod nią wyświetlała. W takiej sytuacji abonament za stronę www uiszczany jest u nas, a w innej firmie opłaca się domenę.
Jeśli nie posiadasz jeszcze domeny, a chciałbyś, aby Twoja strona widoczna była pod własnym adresem, możesz wykupić opcjonalnie jej rejestrację i utrzymanie. Cennik tej usługi wygląda następująco:

  • domeny .pl - 15 zł netto (18,45 zł brutto) za pierwszy rok oraz 60 zł netto (73,80 zł brutto) za każdy kolejny;
  • domeny funkcjonalne np. *.com.pl *.net.pl - 15 zł netto (18,45 zł brutto) za pierwszy rok oraz 50 zł netto (61,50 zł brutto) za każdy kolejny;
  • domeny regionalne np. *.mielec.pl - 10 zł netto (12,30 zł brutto) za pierwszy rok oraz 30 zł netto (36,90 zł brutto) za każdy kolejny;

Najnowsze opinie

Naszych klientów

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z firmą StronyNaMedal... nasza-gmina.org

Dzięki współpracy z firmą StronyNaMedal.pl możemy mieć prostą... www.firanybeata.sdn.pl

zobacz wszystkie
© 2013 StronyNaMedal.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone